PORADNA ROŽNOV POD RADHOŠTĚM

TEL:       +420 604 601 714

EMAIL:  roznov@poradnaprozeny.eu

ADRESA: 

Zemědělská 500, Rožnov pod Radhoštěm, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1


Jak vám můžeme pomoci:

ODBORNÉ SOCIÁLNÍ PORADENSTVÍ

Pomoc v obtížné životní situaci, orientace v oblasti sociálních dávek, bydlení, dluhů, exekucí, pomoc se sepsáním různých žádostí a dokumentů, doprovod do institucí, zprostředkování kontaktu na další odborníky.

MATEŘSKÉ CENTRUM DOMEČEK

Centrum pro všechny maminky, tatínky, babičky a dědečky, kteří se doma starají o malé batole či předškoláčka a chtěli by se potkávat s ostatními, kteří jsou v podobné situaci. V Domečku najdete možnost se sejít, popovídat si, cvičit a tvořit s dětmi. Centrum je otevřené celoročně, mimo letní prázdniny, vždy v úterý a čtvrtek 9:00 - 11:30.

(PRO)RODINNÉ PROVÁZENÍ

Pomoc v oblasti rodinných vztahů, těhotenství či výchovy dětí. Dlouhodobá podpora v případě vztahových, výchovných, mezigeneračních a jiných problémů. 


TELEFONICKÁ KRIZOVÁ LINKA

Potřebujete-li poradit nebo pomoci, kontaktuje nás v pondělí, středu a pátek od 8 do 20 hodin na telefonu +420 603 210 999.

MATERIÁLNÍ VÝPOMOC

Poskytujeme nebo zapůjčujeme především dětské a kojenecké vybavení (oblečení, kočárky, postýlky), podle aktuálních možností poradny.

PODPORA RODIČŮ PŘI ROZCHODU

Podpora rodičů nezletilých dětí, kteří se rozcházejí, vycházející z cochemské praxe; psycho - sociálně - právní poradenství, předcházení/zmírnění konfliktů, snížení dopadu situace na děti. Skupina probíhá vždy 2x měsíčně..

Nezůstávejte se svým trápením sami!