Kontakt
+420 603 213 826

Podporují nás: 

 • Prorodinné aktivity projektu NA SVÉ STAROSTI  
  A TRÁPENÍ NEJSTE SAMA  jsou podpořeny 
  z dotačního programu Rodina Ministerstva práce
  a sociálních věcí 
footer-partneri.png
 • Linka pro ženy a dívky je podpořena dotací ze státního rozpočtu 
  v oblasti podpory poskytování sociálních služeb
  s nadregionální či celostátní působností

footer-partneri.png

 

 • Projekt PODPORA TĚHOTNÝCH ŽEN NA CESTĚ K MATEŘSTVÍ, realizovaný v období 1.7.2019 - 31.12.2020, je podpořen Nadací Sirius v rámci IX. grantového řízení, grantová výzva 2018 -  Včasná podpora a pomoc ohroženým těhotným ženám s cílem vytvoření vhodných podmínek pro optimální vývoj jejich dětí.

sirius.jpg

 • Projekty a  registrované sociální služby v jednotlivých poradnách jsou realizovány také díky podpoře krajů, měst a obcí, právnických 
  a fyzických osob.

Plzeňský kraj.jpg  Moravskoslezský kraj.jpg    zlínský kraj.jpgog-logo.jpg  stažený soubor.jpg  Logo OPZ barevné.jpg   logo_oss_text_barevne.jpg         Rotary_Logo.jpgstažený soubor.png        

  1476956725_logotyp_fm_pro_web.jpgArcibol.jpgbiskupstvi.png     logo-curia-text3.jpglogo-cz apha.png

Děkujeme všem dárcům a sponzorům, kteří podpořili činnost poradny. Bez Vás by naše činnost nemohla být realizována.    

I vy můžete pomoci - pomozte nám pomáhat! 
Sponzorské dary tvoří významnou část finančních i materiálních prostředků, díky nimž můžeme pomáhat a podporovat ty, kteří to potřebují. Naši práci můžete podpořit a získat tak podíl na všem, co potřebným lidem nabízíme a poskytujeme. I malá jednorázová či pravidelná pomoc z Vaší strany rozhoduje, že se naše pomoc a podpora dostane těm, kteří ji potřebují!

Co můžete udělat? Jak můžete přispět?

1. Prostřednictvím veřejné sbírky konané na podporu naší činnosti – číslo účtu: 2901093047/2010 Fio banka, a.s.  
(povolena osvědčením č.j. 2086157/2016, Sp.zn. S-MHMP/1966261/2016, vydaným Magistrátem hl. m. Prahy dne 21.11. 2016)

2. Finančními dary ve prospěch ONŽ, které můžete předat osobně v jednotlivých poradnách, zasílat na náš centrální účet nebo účty jednotlivých poraden (viz.webové stránky poraden).  Chcete-li nám pomoci finančně, můžete tak učinit kdykoliv jednorázově nebo formou bankovního příkazu. Nejjednodušším a zároveň nejefektivnějším způsobem je pak forma měsíčního trvalého příkazu dle vašich možností.  Samozřejmostí je vydání potvrzení z naší strany o přijetí daru pro Vaše daňové účely.   
Číslo centrálního účtu: 57280007/2700 UniCredit Bank, Praha 1

3. Materiálními dary -  máte doma miminkovské oděvy, kočárek nebo postýlku, které už nepotřebujete? V poradnách přijímáme potřeby pro miminka a malé děti.  Darovat je možné vše, co je při péči o novorozence, kojence (případně batolata) nezbytné . Potřeby jsou následně půjčovány potřebným těhotným ženám a matkám. Jedná se zejména o funkční kočárky, postýlky, zachovalé těhotenské a kojenecké oblečení a dětské potřeby. Jste vítáni v poradnách ideálně po předchozí telefonické či mailové domluvě.

4. Nákupem přes GIVT.cz. -  nákupem ve více jak 400 e-shopech můžete také podpořit naši organizaci. Část z vaší útraty půjde na naši podporu a nezaplatíte ani korunu navíc! Stačí, když své nákupy provedete přes portál GIVT. Část peněz z vaší útraty bude darována nám. Je to opravdu jednoduché, zabere vám to jen několik vteřin vašeho času. 

Za poskytnuté prostředky a dary srdečně děkujeme!

 

11.jpg

DSC_1431.JPG

Celostátní linka pro ženy a dívky

+420 603 210 999

Spojte se s námi na Facebooku

22. 10. Sabina

Zítra: Teodor

GIVT_banner_skyscraper.png

Návštěvnost stránek

045467