Kontakt
+420 603 213 826

Podporují nás: 

Ministerstvo-práce-a-sociálních-věcí-Logo.jpg   Moravskoslezský kraj.jpgog-logo[1].jpgstažený soubor.png
  • Linka pro ženy a dívky je podpořena dotací MPSV ze státního rozpočtu v oblasti podpory poskytování sociálních služeb s nadregionální či celostátní působností

Ministerstvo-práce-a-sociálních-věcí-Logo[2].jpg

 

  • Projekt PODPORA TĚHOTNÝCH ŽEN NA CESTĚ K MATEŘSTVÍ, realizovaný v období 1.7.2019 - 31.12.2020, je podpořen Nadací Sirius v rámci IX. grantového řízení, grantová výzva 2018 -  Včasná podpora a pomoc ohroženým těhotným ženám s cílem vytvoření vhodných podmínek pro optimální vývoj jejich dětí.

sirius.jpg

  • Projekty a  registrované sociální služby v jednotlivých poradnách jsou realizovány také díky podpoře krajů, měst a obcí, právnických 
    a fyzických osob.

Plzeňský kraj.jpg  Moravskoslezský kraj.jpg    zlínský kraj.jpgog-logo.jpg  stažený soubor.jpg  Logo OPZ barevné.jpg   logo_oss_text_barevne.jpg         Rotary_Logo.jpgstažený soubor.png        

  1476956725_logotyp_fm_pro_web.jpgArcibol.jpgbiskupstvi.png     logo-curia-text3.jpglogo-cz apha.png

Děkujeme všem dárcům a sponzorům, kteří podpořili činnost poradny. Bez Vás by naše činnost nemohla být realizována.    

I vy můžete pomoci - pomozte nám pomáhat! 
Sponzorské dary tvoří významnou část finančních i materiálních prostředků, díky nimž můžeme pomáhat a podporovat ty, kteří to potřebují. Naši práci můžete podpořit a získat tak podíl na všem, co potřebným lidem nabízíme a poskytujeme. I malá jednorázová či pravidelná pomoc z Vaší strany rozhoduje, že se naše pomoc a podpora dostane těm, kteří ji potřebují!

Co můžete udělat? Jak můžete přispět?

1. Finančními dary ve prospěch ONŽ, které můžete předat osobně v jednotlivých poradnách, zasílat na náš centrální účet nebo účty jednotlivých poraden (viz.webové stránky poraden).  Chcete-li nám pomoci finančně, můžete tak učinit kdykoliv jednorázově nebo formou bankovního příkazu. Nejjednodušším a zároveň nejefektivnějším způsobem je pak forma měsíčního trvalého příkazu dle vašich možností.  Samozřejmostí je vydání potvrzení z naší strany o přijetí daru pro Vaše daňové účely.   
Číslo centrálního účtu: 57280007/2700 UniCredit Bank, Praha 1

2. Materiálními dary -  máte doma miminkovské oděvy, kočárek nebo postýlku, které už nepotřebujete? V poradnách přijímáme potřeby pro miminka a malé děti.  Darovat je možné vše, co je při péči o novorozence, kojence (případně batolata) nezbytné . Potřeby jsou následně půjčovány potřebným těhotným ženám a matkám. Jedná se zejména o funkční kočárky, postýlky, zachovalé těhotenské a kojenecké oblečení a dětské potřeby. Jste vítáni v poradnách ideálně po předchozí telefonické či mailové domluvě.

3. Nákupem přes GIVT.cz. -  nákupem v mnoha e-shopech můžete také podpořit naši organizaci. Část z vaší útraty půjde na naši podporu a nezaplatíte ani korunu navíc! Stačí, když své nákupy provedete přes portál GIVT. Část peněz z vaší útraty bude darována nám. Je to opravdu jednoduché, zabere vám to jen několik vteřin vašeho času. 

Za poskytnuté prostředky a dary srdečně děkujeme!

 

GRAFIKAszn.jpg

 v2.JPG

 

DSC_1431.JPG

Celostátní linka pro ženy a dívky

+420 603 210 999

Spojte se s námi na Facebooku

17. 1. Drahoslav

Zítra: Vladislav

GIVT_banner_skyscraper.png

Návštěvnost stránek

065287