Kontakt
+420 603 213 826

Poradenství pro těhotné

Nastávajícím maminkám v obtížné životní situaci pomáháme: 

  • Zorientovat se v jejich náročné situaci a poskytnout psychickou podporu.
  • Najít bydlení, získat přehled v systému sociálních dávek, na které mají nárok, pomoci sepsat návrhy k soudu či pořídit výbavičku, kočárek a další nezbytné věci pro miminko.
  • Zvládnout těhotenství, připravit se na porod nebo poskytnout individuální poradenství zaměřené na péči o dítě a jeho dobré prospívání.
  • Nasměrovat nebo poskytnout doprovod na další organizace, instituce a služby, které by mohly v dané situaci ženě pomoci

 

Pomoc pro těhotné poskytujeme zdarma v rámci všech našich regionálních poraden. Potřebujete-li poradit, napište, zavolejte nebo přijďte osobně.

Praha
Plzeň
Frýdek-Místek
Olomouc
Rožnov pod Radhoštěm

Poradenství pro těhotné ženy a dívky v obtížné životní situaci je poskytováno v rámci projektu „Podpora těhotných žen na cestě k mateřství“. Jeho cílem je vytvořit vhodné podmínky pro narození a vývoj dětí u těhotných žen, které se ocitly v obtížné životní situaci nebo jsou ohroženy sociálním vyloučením, a podpořit tyto ženy v tom, aby zvládaly náročné situace spojené s těhotenstvím a výchovou dětí samostatně. Za tímto účelem chce organizace rozšířit fungování všech svých pěti regionálních poraden s přímou individuální podporou právě pro cílenější pomoc těhotným ženám v obtížné životní situaci a omezit tak u žen i jejich dětí riziko sociálního vyloučení.

Projekt je realizován s podporou Nadace Sirius v rámci IX. grantového řízení, grantová výzva 2018 - Včasná podpora a pomoc ohroženým těhotným ženám s cílem vytvoření vhodných podmínek pro optimální vývoj jejich dětí.

sirius.jpg

 

5a.JPG

DSC_1431.JPG

Celostátní linka pro ženy a dívky

+420 603 210 999

Spojte se s námi na Facebooku

23. 8. Sandra

Zítra: Bartoloměj

GIVT_banner_skyscraper.png

Návštěvnost stránek

043812