Kontakt
+420 603 213 826
 
 

ONŽ - pomoc a poradenství pro ženy a dívky, z.s. (zapsaný spolek) bylo založeno v roce 1990 jako občanské sdružení ochrana nenarozeného života.

Naším posláním je:
  • probouzet vědomí úcty k lidskému životu již od jeho počátků, a to výchovou, osvětou a šířením vědeckých poznatků
  • pomáhat ženám, matkám, rodinám při řešení složitých a krizových situací
  • poskytovat pomoc a podporu při neplánovaném i plánovaném těhotenství 
Za tímto účelem ONŽ zřizuje a provozuje  PORADNY PRO ŽENY A DÍVKY a  LINKU PRO ŽENY A DÍVKY  

 

Základem naší práce je podpora, poskytnutí odborné pomoci v příjemném prostředí a individuální citlivý přístup, flexibilita, dlouhodobost. Vytváříme prostředí bezpečí a důvěry, kde ženy mohou ventilovat své starosti, nejistoty, problémy s výchovou, vztahy apod. Vedeme ženy k pozvolnému vytyčování a uplatňování reálných a zdravých cílů. 

Z našich dlouholetých zkušeností s tímto způsobem práce zaměřeným na komplexnost, podporu, vedení, doprovázení, dlouhodobost a citlivý lidský přístup máme dostatek zpětných vazeb o úspěšném překonání krizových situací i vleklých období, kdy situace či jednání klientky (rodiny) bylo nevyhovující, zacyklené, mnohdy destruktivní. 
Máme ověřeno, že právě tímto způsobem práce jsme podpořili jednání klientek k ozdravným a novým způsobům, které do svého života začlenily.

 

Z dopisu klientky:
" Pracovnice poradny se mi od první chvíle maximálně věnovala, se vším mi poradila, na všechny mé otázky trpělivě odpovídala, hledala informace.
Pokaždé jsem od Vás odcházela uklidněná, ráda, že se našel někdo, kdo mi poradí, povzbudí mě, usměje se a mohu se na něj při dalších problémech obrátit. Proto bych Vám dnes chtěla moc, moc poděkovat, že tato poradna existuje. Pokud se v mém okolí najde někdo, koho potkají taky tyto problémy, určitě Vás všem vřele doporučím. Takže ještě jednou Vám všem patří můj velký dík."

 GRAFIKAszn.jpg

 v2.JPG

 

DSC_1431.JPG

Celostátní linka pro ženy a dívky

+420 603 210 999

Spojte se s námi na Facebooku

4. 12. Barbora

Zítra: Jitka

GIVT_banner_skyscraper.png

Návštěvnost stránek

064164