Kontakt
+420 603 213 826

Podporují nás: 

  • Prorodinné aktivity projektu NA SVÉ STAROSTI  A TRÁPENÍ NEJSTE SAMA  jsou podpořeny z dotačního programu Rodina Ministerstva práce a sociálních věcí 
footer-partneri.png
  • Projekt PODPORA KE ZDRAVÉMU ŽIVOTU ŽENY je podpořen Ministerstvem zdravotnictví ČR
 footer-partneri-02.png
  • Linka pro ženy a dívky je podpořena dotací ze státního rozpočtu 
    v oblasti podpory poskytování sociálních služeb s nadregionální či celostátní působností

footer-partneri.png

 

  • Projekty a  registrované sociální služby v jednotlivých poradnách jsou realizovány také díky podpoře krajů, měst a obcí, právnických a fyzických osob.

Plzeňský kraj.jpg  Moravskoslezský kraj.jpg    zlínský kraj.jpgog-logo.jpg  stažený soubor.jpg  Logo OPZ barevné.jpglogo_oss_text_barevne.jpg    stažený soubor.png      1476956725_logotyp_fm_pro_web.jpg

 logo-cz apha.png Arcibol.jpgbiskupstvi.png    logo-curia-text3.jpg 

Děkujeme všem dárcům a sponzorům, kteří podpořili činnost poradny. Bez Vás by naše činnost nemohla být realizována.    

I vy můžete pomoci - pomozte nám pomáhat! 
Sponzorské dary tvoří významnou část finančních i materiálních prostředků, díky nimž můžeme pomáhat a podporovat ty, kteří to potřebují. Naši práci můžete podpořit a získat tak podíl na všem, co potřebným lidem nabízíme a poskytujeme. I malá jednorázová či pravidelná pomoc z Vaší strany rozhoduje, že se naše pomoc a podpora dostane těm, kteří ji potřebují!

Co můžete udělat? Jak můžete přispět?

1. Prostřednictvím veřejné sbírky konané na podporu naší činnosti – číslo účtu: 2901093047/2010 Fio banka, a.s.
(povolena osvědčením č.j. 2086157/2016, Sp.zn. S-MHMP/1966261/2016, vydaným Magistrátem hl. m. Prahy dne 21.11. 2016)

2. Finančními dary ve prospěch ONŽ, které můžete předat osobně v jednotlivých poradnách, zasílat na náš centrální účet nebo účty jednotlivých poraden (viz.webové stránky poraden).  Chcete-li nám pomoci finančně, můžete tak učinit kdykoliv jednorázově nebo formou bankovního příkazu. Nejjednodušším a zároveň nejefektivnějším způsobem je pak forma měsíčního trvalého příkazu dle vašich možností.  Samozřejmostí je vydání potvrzení z naší strany o přijetí daru pro Vaše daňové účely.   
Číslo centrálního účtu: 57280007/2700 UniCredit Bank, Praha 1

3. Materiálními dary -  máte doma miminkovské oděvy, kočárek nebo postýlku, které už nepotřebujete? V poradnách přijímáme potřeby pro miminka a malé děti.  Darovat je možné vše, co je při péči o novorozence, kojence (případně batolata) nezbytné . Potřeby jsou následně půjčovány potřebným těhotným ženám a matkám. Jedná se zejména o funkční kočárky, postýlky, zachovalé těhotenské a kojenecké oblečení a dětské potřeby. Jste vítáni v poradnách ideálně po předchozí telefonické či mailové domluvě.

4. Nákupem přes GIVT.cz. -  nákupem ve svých oblíbených e-shopech můžete také podpořit naši organizaci. Část z vaší útraty půjde na naši podporu a nezaplatíte ani korunu navíc! Stačí, když své nákupy provedete přes portál GIVT. Část peněz z vaší útraty bude darována nám. Je to opravdu jednoduché, zabere vám to jen několik vteřin vašeho času. 

3. Nákup na internetu 
Naši organizace můžete jednoduše podpořit také nákupem ve více jak 400 e-shopech. Část z vaší útraty půjde na naši podporu a nezaplatíte ani korunu navíc. Stačí, když své nákupy provedete přes portál GIVT. Část peněz z vaší útraty bude darována nám. Je to jednoduché a zabere vám to jen několik vteřin vašeho času. 

Za poskytnuté prostředky a dary srdečně děkujeme!

 

DSC_1431.JPG

Celostátní linka pro ženy a dívky

+420 603 210 999

Spojte se s námi na Facebooku

24. 9. Jaromír

Zítra: Zlata

GIVT_banner_skyscraper.png

Návštěvnost stránek

016872